Menu
Ciekawe strony:

http://dryten.pl
http://jfmfurniture.de/arbeitsmobel
http://trans-sat.pl/instalacje-antenowe-warszawa
Uzdrowicielskie cechy mydła Aleppo
Mydło Alep z produkowane w Aleppo przeznaczone jest do celów gospodarczych. Jest ono produkowane analogicznie jak osławione mydła Aleppo, które są idealnymi preparatami do mycia ciała. Mydło Alep doskonale czyści plamy. Zostało one stworzone specjalnie do użytku domowego. Posiada one właściwości hipoalergiczne, dzięki czemu idealnie nadaje się do prania ciuszków niemowlęcych, a również ludzi cierpiących na alergie, łuszczycę, egzemę, AZS i inne schorzenia skórne.

Jego skład zapewnia idealne oczyszczenie i odtłuszczanie najróżniejszych zabrudzeń, przy równoczesnej dbałości o środowisko naturalne. Mydło Alep sprawdzi się idealnie przy praniu zabrudzeń z tkanin, wykładzin, zasłon oraz dodatkowo rąk. Z ogromnym skutkiem usuwa tłuste zabrudzenia, smaru, majonezu, owoców, trawy, wina, kawy, herbaty, czekolady, szminki, krwi, atramentu, itp.

Jest to mydło o właściwościach odplamiających, które wyjątkowo jest polecane do prania kołnierzy i mankietów.

Dlaczego mydło Alep jest tak mało rozreklamowane w naszym państwie?

Po pierwsze, brak ogólnopolskiej reklamy i promocji powoduje, że jest to produkt o którym mało kto wie. Nie ma go także wyeksponowanego w markecie. Brak dużego koncernu, który by go sprzedawał na wielką skalę, co powoduje jego nieobecność na masowym rynku. Drugi powód to zagrożenie dla innych marek, których ceny produktów są o wiele wyższe. A skuteczność porównywalna lub niższa.

Więc jeżeli już chcemy kupić oryginalne mydło Alep musimy poszukać sklepu internetowego, który oferuje ten typ produktów.
Uzdrowicielskie cechy mydła Aleppo
Zobacz również: Czy mydło Aleppo jest produktem dla każdej osoby?
sitemap.xml