Menu
Ciekawe strony:

http://dryten.pl
http://jfmfurniture.de/arbeitsmobel
http://trans-sat.pl/instalacje-antenowe-warszawa
Recenzja oryginalnego mydła sandałowego - waga 16 dag
Mydło o niewyobrażalnie wyrazistym, mocnym (męskim) powonieniu działające bardzo korzystnie na skórę z problemami - szorstką, z krostami, owrzodzeniami, ranami. Zapach mydła sandałowego utrzymuje się na ciele na długi czas i perfekcyjnie komponuje się z perfumami, wodami kolońskimi nawet podkreślając ich zapach.

Olejek sandałowy umieszczony w mydle oddziałuje i przeciwzapalnie na suchy, wrażliwy, skłonny do pękania naskórek. Ma także działanie odprężające, pomaga w stanach depresji, lęku, poprawia samopoczucie. Bardzo pomaga na bezsenność i poddenerwowanie , które towarzyszy bezsenności.

Zastosowanie olejku kadzidłowego przyczynia się do skutecznego opóźniania efektów starzenia się skóry. Zawiera dużą liczbę minerałów i witamin. Konserwuje skórę, regeneruje i wzmacnia. Naturalne składniki perfekcyjnie współgrają z ludzką skórą. Ma tak moce działanie regenerujące, iż wyleczy nawet popękaną skórę na stopach, która niejednokrotnie jest bardzo uciążliwa w leczeniu.

Oleje zawarte w mydle to : oliwa z oliwek extra virgine, olej laurowy (naturalny konserwant), olej z czarnuszki, olejek sandałowy, olejek żywiczny Amber, extrakt ziołowy, sodium hydroxide, aqua.

Żeby wygenerować sandałowe mydło naturalne z zimnotłoczonych olei roślinnych trzeba zużyć ich bardzo dużo dlatego mydła naturalne mają dość wysoką cenę natomiast są one najkorzystniejsze dla naszej skóry - nie uczulają i odżywiają, działają anty starzeniowo.
Recenzja oryginalnego mydła sandałowego - waga 16 dag
Zobacz również: 2 najczęściej kupowane egzotyczne mydła
sitemap.xml