Menu
Ciekawe strony:

http://dryten.pl
http://jfmfurniture.de/arbeitsmobel
http://trans-sat.pl/instalacje-antenowe-warszawa
Mydło sandałowe - doświadczenia ludzi o tym mydle
We wpisie zostaną opisane opinie o mydle sandałowym, które zostały opublikowane przez Internautów na swoich blogach i forach. Jest to częściowy przedruk uzupełniony komentarzem.

Jedna z kobiet napisała: " Lubię naturalne mydła. Sięgam po mydła różnych marek. Jeden warunek ? musi posiadać roślinne składniki." Wybiera ta osoba mydła o naturalnym składzie, które  mają niewiele  składników. Nie lubi kiedy w mydle znajdują się sztuczne dodatki. Uważa to za niepotrzebną chemię. Tak, więc mydło sandałowe tak przypadło jej do gustu.  Kupiła mydło sandałowe, które jest  zrealizowane specjalnie dla skóry wrażliwej, podrażnionej i skłonnej do wyprysków.

Na następny forum możemy  przeczytać: "Aromat drzewka sandałowego jest znany w ajurwedzie jako kojący zmysły i relaksujący." Ten ekstrakt, , który jest wytwarzany z drzewka sandałowego posiada  także  cechy chłodzące i pozostawia na ciele długotrwałe uczucie świeżości.  Jednakże gliceryna nawilża skórę, pozostawia ją miękką i przyjemną w dotyku. Skład mydła sandałowego: Sandalwood extract, Glycerin, Vegetable Oils. Aż nie chce się wierzyć, że to mydło  ma  tylko  trzy składniki. Na opakowaniu mydła  zamieszczono podstawowe  informacje o producencie i składnikach. Znajdziemy  również  wzmiankę, że mydło nie było testowane na zwierzętach.

Po otwarciu opakowania wyczujemy ciekawy zapach. Ma ono niepowtarzalną, męską woń drewna sandałowego. Nie jest ona zbyt intensywna i nie nadwyręża naszego węchu. Mydło sandałowe posiada jasnożółty kolor. Jest trochę prześwitujące. W zetknięci z wodą robi się przyjemna, kremowa piana. Mydło nie rozmiękało pozostawione w mydelniczce.
Mydło sandałowe - doświadczenia ludzi o tym mydle
Zobacz również: Recenzja oryginalnego mydła sandałowego - waga 16 dag
sitemap.xml