Menu
Ciekawe strony:

http://dryten.pl
http://jfmfurniture.de/arbeitsmobel
http://trans-sat.pl/instalacje-antenowe-warszawa
2 najczęściej kupowane egzotyczne mydła
Pierwsze z nich mydło sandałowe leczące ukąszenia insektów. Oryginalne mydło sandałowe posiada za zadanie koić świąd i zaczerwienienie po ukąszeniu insektów. Po ukąszeniu insekta nie będzie robił się ropiejący bąbel wyłącznie ślad będzie prędko się goił.

Też oparzenia słoneczne będą mniej dotkliwe, kiedy do mycia użyje się mydło sandałowe. Olej sandałowy znany jest ze swoich właściwości antybakteryjnych - mydeł z jego ekstraktem stosuje się przeważnie w przypadku stanów zapalnych intymnych części ciała (przypadłości nakierowane na świąd i pieczenie).

Bardzo ważną rzeczą jest także zapach tego mydła - uspokajający, kojący skołatane nerwy, wyciszający.
Źródło: pachnaca-kraina.pl/mydlo-sandalowe


Następny produkt to mydło Aleppo 50% Bio stosowane na poważne problemy skórne. Bywa nazywane ?Mydłem doskonałym?, uwzględniając walory pielęgnacyjne jest to fakt niepodważalny. Mydło zrealizowane jest z trzech składników: oleju laurowego, oliwy z oliwek i dokładnie 0,01 % sody uzyskanej z wody morskiej. Olej laurowy ? naturalny antybiotyk! Ma silne działanie antyseptyczne i mocno nawilża. Ze znakomitym skutkiem łagodzi dolegliwości i problemy skórne, tj. trądzik, łuszczyca, atopowe zapalenia skóry, łojotok. Miliony ludzi na świecie przekonało się o jego leczniczym działaniu.
2 najczęściej kupowane egzotyczne mydła
Zobacz również: Preparaty naturalne leczą coraz więcej problemów skórnych
sitemap.xml